||

Ksiąski magistrat będzie czynny w sobotę

Ratusz Ksiaz Wlkp 768x576
Ksiąski magistrat/fot. arch. red.
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Ksiąski magistrat będzie czynny w sobotę, 29 kwietnia w zamian za wtorek, 2 maja.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Na stronie ksiąskiego ratusza pojawił się oficjalny komunikat:

W związku z Zarządzeniem Nr 20/2023 Burmistrza Książa Wlkp. z dnia 13 lutego 2023r. w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od pracy w 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Książu Wlkp., informujemy, że ksiąski magistrat będzie czynny w sobotę, 29 kwietnia w zamian za wtorek, 2 maja.



Mamy nadzieję, że pracująca sobota pozwoli na załatwienie spraw urzędowych zwłaszcza tym klientom, którzy nie mają takiej możliwości w dni robocze lub na co dzień przebywają poza naszą gminą. Wszystkich Państwa w godzinach porannych zapraszamy zatem do urzędu, a popołudniową porą na uroczyste obchody 175. rocznicy bitwy o Książ.

ksiąski magistrat

Przypomnijmy, że kulminacyjnym punktem tegorocznych obchodów będą wydarzenia zaplanowane właśnie na sobotę. Wówczas mieszkańcy gminy Książ Wlkp. i okolicznych miejscowości oraz zaproszeni goście zgromadzą się na ksiąskich Mogiłach, aby podczas plenerowej mszy świętej uczcić pamięć o poległych Bohaterach. Msza rozpocznie się o godzinie 16.00.

Po nabożeństwie odbędzie się krótka część oficjalna z udziałem Kurkowego Bractwa Strzeleckiego imienia Bohaterów Wiosny Ludów, by następnie przejść do części artystyczno-kulturalnej, podczas której zostanie zaprezentowana inscenizacja bitwy w wykonaniu lokalnej społeczności.

Zostaw komentarz