Warta gra z Astrą, derby powiatu w Książu Wlkp.

W sobotę o 17.00 Warta podejmować będzie Astrę Krotoszyn. W akcji Borys Kaptur
W sobotę o 17.00 Warta podejmować będzie Astrę Krotoszyn. W akcji Borys Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jutro czeka nas piłkarska sobota. O 17.00 w Śremie Warta podejmować będzie Astrę Krotoszyn, a o tej samej porze w Książu Wlkp. rozpoczną się derby powiatu pomiędzy Pogonią, a UKS Śrem.


Berdychowski Wv

W poprzedniej kolejce piłkarze Warty przełamali domową niemoc i teraz będą chcieli pójść za ciosem. Okazja ku temu będzie dobra, bo do Śremu przyjeżdża Astra Krotoszyn, a więc zespół, który jest niżej w tabeli, a do tego na wyjazdach punktuje rzadko (bilans to: 2 zwycięstwa, 6 porażek), a w dodatku traci sporo goli (20 w 8 meczach). Jesienią starcie obu drużyn zakończyło się remisem 2:2. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.00


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

O tej samej godzinie na boisku w Książu Wlkp. dojdzie do starcia Pogoni z UKS Śrem w ramach 21 kolejki klasy okręgowej. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego będą chcieli przełamać wiosenną niemoc i zrewanżować się za porażkę na jesień. Czy im się to uda? Przekonamy się już jutro.

Także w sobotę o pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej powalczy Zawisza Dolsk, który o 15.00 podejmować będzie GKS Jaraczewo. Jesienią padł remis 4:4.

Z kolei o podtrzymanie passy zagra KSGB Manieczki. Podopieczni Dawida Kaczmarka pozycji wicelidera bronić będą w starciu z Rywalem Kurza Góra. Początek meczu o 17.00.

Zostaw komentarz