Jaki rodzaj odkurzacza najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Zobacz przegląd możliwości

Zdjecie Publikacja 33498 Tydzien.net.pl
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rozważasz zakup nowego odkurzacza? Sprawdź, jaki model najlepiej spełni Twoje oczekiwania! Użytkownicy potrafią mieć bardzo różne preferencje, zdeterminowane stylem życia, liczbą domowników i przyzwyczajeniami.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu do swojego domu, koniecznie sprawdź wszystkie możliwości. Odkurzacz workowy czy bezworkowy – który z nich lepiej podoła zadaniu? Jakie są największe zalety odkurzaczy pionowych? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu.

Odkurzacz – niezastąpione urządzenie w każdym domu


Berdychowski Wv

Odkurzacze to podstawowe sprzęty w każdym domu. Nie sposób wyobrazić sobie na dłuższą metę funkcjonowanie bez nich. Na rynku istnieje wiele rodzajów tego sprzętu, różniących się kształtem, rodzajem zastosowanego pojemnika, typem zasilania, mocą ssania czy końcówkami. Poniżej krótkie omówienie najważniejszych modeli.

Odkurzacze workowe – łatwe w obsłudze i przystępne cenowo

Klasyczne odkurzacze workowe wciąż są przystępne cenowo i łatwe w obsłudze. Odkurzacze workowe charakteryzują się większą pojemnością niż ich bezworkowe odpowiedniki, które mają tendencję do szybkiego napełniania się. Ich obsługa jest mało skomplikowana, a opróżnianie dosyć łatwe i wygodne.

  Jak wybrać najlepszy okap do swojej kuchni?

Ponadto używając jednorazowych worków, nie trzeba martwić się o to, że cząsteczki kurzu czy sierści z powrotem uniosą się w powietrze.

Odkurzacze bezworkowe – dla zapominalskich

Podstawową zaletą odkurzaczy bezworkowych jest brak konieczności pamiętania o zakupie nowych worków. W dłuższej perspektywie to również oszczędność czasu i pieniędzy. Ergonomiczny zbiornik jest łatwy w opróżnianiu. Często ma transparentne ścianki, przez które można podejrzeć, jaki jest poziom jego zapełnienia.

Odkurzacze pionowe – wygoda na każdym kroku

Tego rodzaju urządzenia domowego użytku cieszą się rosnącą popularnością z kilku względów.

Po pierwsze, zajmują mniej miejsca, przez co mogą być ustawione nawet w kącie lub we wnętrzu szafy. Po drugie, są komfortowe w użyciu – mowa zwłaszcza o modelach bezprzewodowych. Z kolei niska waga urządzenia umożliwia szybkie i częste odkurzanie sufitu, zasłon czy innych trudnodostępnych miejsc.

Wymienne końcówki dołączone do odkurzacza pionowego oraz wbudowany tryb turbo znacząco poprawiają wygodę codziennego sprzątania.

Odkurzacz Samsung Jet 75 Multi – jakie są jego największe zalety?

Odkurzacz pionowy SAMSUNG Jet 75 multi VS20T7534T4 to sprzęt niezastąpiony podczas rutynowego sprzątania każdego domu czy mieszkania. Charakteryzuje się lekką konstrukcją, dużą mocą ssania oraz aerodynamicznym kształtem. A to tylko część jego zalet. Należy do nich także długa, nieprzerwana praca – akumulator o pojemności 3000 mAh zapewnia nawet 500 cykli pracy.

Dzięki 5-warstwowemu systemowi filtracji HEPA urządzenie usuwa alergeny i kurz z ogromną skutecznością i dokładnością. Wysokowydajna technologia Jet Cyclone dba o to, aby wychodzące z odkurzacza powietrze było jeszcze czystsze.

 Sprawdź również zalety pionowych odkurzaczy bezprzewodowych.

Zostaw komentarz