Nowy dzielnicowy w gminie Dolsk

Daniel Konieczny Fot. Kpp W Śremie
Daniel Konieczny jest jednym z dzielnicowych w gminie Dolsk / fot. arch. KPP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mieszkańcy gminy Dolsk mogą liczyć na pomoc nowego dzielnicowego. Został nim mł. asp. Daniel Konieczny.


Berdychowski Wv

Mł. asp. Daniel Konieczny wstąpił do Policji w 2012 roku i szybko związał się ze śremską drogówką. – Z pewnością kojarzony jest przez wielu kierowców, bo w Wydziale Ruchu Drogowego służył 10 lat. Jak sam mówi, przyszedł teraz czas na podjęcie nowych wyzwań. A, że zawsze jest chętny, aby pomóc i wspierać tych, którzy tego potrzebują, to na pewno sprosta zarówno zadaniom, które stoją przed dzielnicowym, jak i oczekiwaniom mieszkańców swojego rejonu – zapewnia podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Na wsparcie mł. asp. Daniela Koniecznego mogą liczyć dolszczanie mieszkający przy ul.: Pocztowej, Rybarskiej, Gajowej, Gostyńskie Przedmieście, Podgórnej, Konwaliowej, Azaliowej, Irysowej, Kościelnej, Podrzekta, Polnej, Wczasowej, Jaśminowej, Różanej, Malwowej, Fiołkowej i Wrzosowej. Poza tym mieszkańcy następujący miejscowości w gminie Dolsk: Błażejewa, Brześnicy, Księginek, Małachowa, Mszczyczyna, Pokrzywnicy, Ostrowieczna, Gajewa, Ostrowieczka, Lipówki, Trąbinka, Nowieczka oraz Rusocina.

– Prywatnie nasz kolega kocha sport. Szczególnie interesuje się piłką nożną i jest zagorzałym fanem żużla. Dlatego też często można go spotkać na sportowych trybunach, gdzie kibicuje wspólnie ze swoją rodziną – wspomina E. Kasińska i nowemu dzielnicowemu życzy, aby z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem pomagał mieszkańcom gminy Dolsk.

  Zasnął za kierownicą? Zderzenie na obwodnicy Zbrudzewa

Jeżeli chcesz się skontaktować z nowym dzielnicowym to możesz dzwonić lub pisać: tel. 47 77 343 52, telefon komórkowy 516 953 984, e-mail: dzielnicowy.dolsk2@po.policja.gov.pl

Zostaw komentarz