|

Przez siatkówkę do Ekonoma – relacja z turnieju

Przez Siatkowke Do Ekonoma 1 1
fot. ZSE w Śremie
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W piątek, 14 kwietnia w sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie odbył się turniej piłki siatkowej pn. „Przez siatkówkę do Ekonoma”. Udział w nim wzięły reprezentacje siedmiu szkół podstawowych powiatu śremskiego. Która drużyna była tego dnia najlepsza?


Berdychowski Wv

Z zaproszenia do udziały w sportowej zabawie skorzystali uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych z: Nochowa, Dolska, Masłowa, Zbrudzewa, Dąbrowy oraz trzy śremskie podstawówki – SP 2, SP 5 i SP 6. Zawodników podzielono na dwie grupy A i B. Niektóre szkoły wystawiły po dwa składy.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00 i trwał ponad cztery godziny. Przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Na boisku również nie brakowało kilku ciekawych sytuacji w wykonaniu zawodników. Na zakończenie, gratulacje wszystkim uczestnikom złożył dyrektor Ekonoma – Piotr Karliński. Najlepszym wręczył medale i dyplomy.

UKS KUSY Dolsk
fot. D. Górna

Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna z Nochowa, którą przygotował Piotr Ratajczak. Drugie miejsce na podium wywalczyli zawodnicy ze Zbrudzewa, którzy trenowali pod okiem Elżbiety Kossowskiej. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Dolska, których wspierał nauczyciel Wojciech Dudziński.

Turniej „Przez siatkówkę do Ekonona”, który zorganizowali ekonomiści z 4E, miał za zadanie pokazać młodzieży sportowe oblicze Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie. Przypomnijmy, że za chwilę ruszy rekrutacja do szkół.

  Spółka znanego śremskiego biznesmena znów z karą UOKiK

Ekonom kształci w zawodach:

• Technik logistyk, technik spedytor

• Technik ekonomista, technik handlowiec, technik rachunkowiec

• Technik informatyk

• Technik programista

Zostaw komentarz