Zaproszenie na spektakl „Zapalniczka”

Zaproszenie na spektakl „Zapalniczka”
fot. materiał organizatora
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Scena Teatralna Kinoteatru Słonko oraz Teatr Komedia w Poznaniu (we współpracy z Moim Teatrem) zapraszają na spektakl pod tytułem „Zapalniczka”. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 20 kwietnia o godzinie 19.00.


Berdychowski Wv

Czy odjeżdżający trzy minuty za wcześnie PKS do Wąbrzeźna może stać się przyczyną upadku cywilizacji? Nawet jeśli nie – stanowi doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy przez dwóch nieszczęśników, zmuszonych do czekania na kolejny autobus. Szczególnie, jeśli okażą się dawnymi kolegami, którzy nie widzieli się od ponad dwudziestu lat i mają wiele do nadrobienia. Tyle się przecież u nich pozmieniało! Zrobili kariery, pożenili się, dorobili dzieci, domów i samochodów… Tylko dlaczego wójt trzyma w kieszeni foliówkę pełną monet a Król Sedesów regularnie wyrzuca swój telefon do śmietnika?


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Jeśli intrygują Cię odpowiedzi na te pytania albo chciałbyś poznać trasę, którą pokonuje PKS do Wąbrzeźna (o trzy minuty za wcześnie!), to serdecznie zapraszamy na „Zapalniczkę” – zachęcają organizatorzy wydarzenia

Bilety w cenie 55 zł dostępne są:

– w kasie kina Słonko,

– w Biurze Obsługi Klienta ŚOK,

– poprzez serwis bilety24.pl.

fot. materiał organizatora

Zostaw komentarz