CK Książ zachęca – Bądź Kopernikiem XXI wieku!

Konkurs Wstrzymal Plakat 2
fot. materiał organizatora
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Centrum Kultury w Książu Wlkp. zachęca dzieci i młodzież do udziału w kolejnej zabawie pn. „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”. Tym razem tematem przewodnim jest Mikołaj Kopernik i planety.


Berdychowski Wv

W ubiegłym roku Senat RP przyjął jednogłośnie uchwałę ustanawiającą rok 2023 „Rokiem Mikołaja Kopernika”. Datę powiązano z 550. rocznicą urodzin i 480. rocznicą śmierci astronoma.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W związku z Rokiem Mikołaja Kopernika ksiąskie centrum kultury proponuje dzieciom zabawę pn. „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z gminy Książ, a także przedszkolaków i maluchów uczęszczających do zerówki. Zadanie jest niezwykle ciekawe. Trzeba wykonać model przestrzenny.

Zachęcamy do przestrzennego przedstawienia wybranej planety lub planet Układu Słonecznego – zaprasza Mariola Kaźmierczak, dyrektor CK Książ

Konkurs artystyczny ma zachęcić młodych mieszkańców gminy Książ do rozwijania kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości.

Organizatorzy konkursu na prace czekają do 29 maja. Można je przynieść do Biblioteki Publicznej przy ul. Stacha Wichury. Więcej szczegółów konkursu znajduje się w regulaminie, który można znaleźć na stronie internetowej – ck-ksiazwlkp.pl.

Zostaw komentarz