II Majowy Dogtrekking

II Majowy Dogtrekking
II Majowy Dogtrekking

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju ponownie organizuje imprezę pod hasłem „Dogtrekking w Gaju”. Będzie to już druga odsłona wydarzenia, którą zaplanowano na niedzielę, 14 maja. Zapisy już ruszyły!

VW_Berdychowski_400_150(1)

– Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą aktywnie spędzić czas ze swoim lub schroniskowym czworonogiem na II Gajowy Dogtrekking – zaprasza Paula Piasecka, kierownik schroniska.

Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 14 maja. – Pogoda już zamówiona – żartują organizatorzy i zachęcają do zapisów. Zgłoszenie należy wysłać na adres – gajowydogtrekking@gmail.com. Termin mija 30 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału to 60 zł.

Na uczestników będzie czekała 15-kilometrowa trasa. W zawodach mogą wziąć udział zarówno psy prywatne, jak i te ze schroniska. Ważne, by były zdrowe i zaszczepione.

Na miejscu będziemy sprawdzać aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie, dlatego prosimy o zabranie ze sobą książeczek zdrowia – przypominają organizatorzy

Zawody będą rozgrywane w dwóch kategoriach: mężczyźni i kobiety. – Na każdego uczestnika czeka dyplom uczestnictwa. Miejsca 1-3, w każdej kategorii, zostaną uhonorowane nagrodami, a dla pozostałych osób biorących udział, mamy upominki – zapewnia P. Piasecka.

Regulamin zawodów oraz więcej szczegółów można znaleźć na stronie – schroniskogaj.pl.

Zostaw komentarz