||

Pół tysiąca szczęśliwych mordek. Schronisko w Gaju podsumowało ubiegły rok

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– Każda adopcja jest dla nas bardzo ważnym i radosnym wydarzeniem, a było ich w ubiegłym roku 493! Pod naszą opiekę trafiło 590 psiaków i kociaków. Za tymi cyframi stoją setki historii, smutnych i wesołych, ogrom pracy, nadzieja, łzy i uśmiechy, merdające ogonki i mruczenie. Jak zawsze staraliśmy się z całych sił, by nasi podopieczni znaleźli cudowne domy. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Pozdrawiamy wszystkich naszych szczęśliwych byłych podopiecznych i ich rodziny – podkreśla Paula Piasecka, kierownik schroniska.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Z raportu za 2022 rok wynika, że do schroniska trafiło 298 psów. Aż 290 znalazło nowy dom. Przyjęto także 292 koty. 203 mruczki pojechały do nowych właścicieli.

Przypomnijmy, że w samym styczniu br. do schroniska trafiło 21 psów. 25 zostało adoptowanych. Przyjęto też 15 kotów, a do swoich nowych domów wyjechały 24.

Z całego serca dziękujemy za wszystkie odwiedziny, każdą pomoc, każdą wirtualna adopcję, spacer z naszymi psiakami oraz wizytę w kociarni. Pamiętajcie – dobro wraca! A nasze schronisko jest otwarte dla ludzi kochających zwierzęta! Do zobaczenia w Gaju! – zaprasza kierownik schroniska


Berdychowski Wv