Image

Tak świętowaliśmy Dzień Spania w Miejscach Publicznych

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Nic tak nie poprawia humoru jak grupowe leżakowanie – żartowała ekipa Kinoteatru Słonko, która zaprosiła mieszkańców na nocny seans filmowy. Tematem przewodnim wydarzenia były… kobiety. „Babski” repertuar był ukłonem w stronę pań w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.

W sobotę, 4 marca Kinoteatr Słonko zaserwował „Lejdis”, „Złe mamuśki” oraz „Testosteron”. Ponadto na uczestników „Nocki w Kinie” czekały smaczne przekąski i gorąca czekolada. Były także drobne upominki przygotowane przez partnerów wydarzenia.

– To była pierwsza, ale jesteśmy przekonani, że nie ostatnia „Nocka w kinie”. Zaproponowaliśmy widzom swobodną atmosferę wydarzenia i bardzo nas cieszy, że skorzystali z tej konwencji. Były więc miękkie poduszki, koce i wygodne dresy a nawet własne kubki do herbaty. Pomiędzy filmami można było rozprostować kości, porozmawiać, pośmiać, dzięki czemu szybko wytworzyła się wśród naszych gości rodzinna atmosfera. Smaczną niespodziankę zapewniła Trattoria Roma, a prezenty od naszych partnerów sprawiły, że nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych i ciepłych opinii o naszej nocnej akcji w kinie. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z tej propozycji i spędzili z nami wspólnie czas – wspomina Dorota Witczak ze Śremskiego Ośrodka Kultury.