Image
  • Home
  • Brodnica
  • Odwołał się i wygrał przetarg na odbiór śmieci

Odwołał się i wygrał przetarg na odbiór śmieci

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Czapurska firma w grudniu ubiegłego roku praktycznie miała wygraną w ręku. Złożyła najkorzystniejszą finansowo ofertę, ale CZO Selekt wybrał droższego oferenta.

Związek wybrał wykonawcę. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma PreZero Service Zachód z Kiełcza (1 mln 51 tys. zł). I to tego oferenta wybrał Związek na świadczenie usług na terenie gminy Brodnica. Nie była to najkorzystniejsza finansowo oferta, ale niższa została odrzucona z przyczyn formalnych.

Przed świętami wykonawca Amos Glass Recycling odwołał się od decyzji zamawiającego zarzucając zamawiającemu zasady uczciwej konkurencji, niewezwanie odwołującego do złożenia dodatkowych dokumentów, czy przedstawienie odwołującemu się pełnego uzasadnienia faktycznego i prawnego odrzucenia oferty złożonej przez firmę z Czapur.

Przetarg musiał zostać unieważniony. Związek dokonał rewizji przesłanych ofert i ponownego wyboru najkorzystniejszej z nich.

Tym razem nie było problemów z wyłonieniem wykonawcy. Została nim firma Amos Glass Recycling z Czapur, która wyceniła swoje usługi na kwotę 1.006.891,56 zł brutto.

Umowa pomiędzy operatorem, a więc CZO Selekt, a wykonawcą zadania opiewa na czas 2 lat.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]