Image

31. Finał WOŚP. Zobacz śremskie aukcje Allegro

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Już dziś cała Polska radośnie krzyknie „siema!”, bowiem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ruszyła z 31. Finałem, w którym zbierane są środki na walkę z sepsą, ciężkim stanem chorobowym zagrażającym życiu pacjentów.

Kwesty, doskonałą zabawa i mnóstwo atrakcji odbywać się będą na terenie każdej z gmin naszego powiatu. Tam gdzie WOŚP, tam również dziennikarze Tygodnia Ziemi Śremskiej, którzy będą relacjonować wydarzenia z naszego powiatu. Zanim jednak wyruszymy w powiat, zajrzyjmy na aukcje WOŚP na Allegro, które przygotował śremski sztab KRÓWKAmała.Tutaj mamy ponad 90 licytacji treści przeróżnej maści: od orkiestrowych kalendarzy, kubków czy koszulek, przez vouchery spa, masażu oraz sesji fotograficznych, a skończywszy na figurkach z książek o Harrym Potterze czy rabacie na zakup mieszkania i karnetach sportowych.

fot. KRÓWKAmała Śrem

Aktualnie najwięcej, bo równy 1 tys. zł trzeba przebić za voucher od Akademii Nauki w Śremie Danuta Dziuba. I póki co to najdroższa aukcja, jaka w tej chwili (na moment publikacji materiału) jest odnotowana. Za nieco ponad połowę tej kwoty można wylicytować karnet Platinum od Śremskiego Sportu (aktualna cena 510 zł). Powyższe przykłady to tylko kilka z ponad 90, jakie znajdziecie w Allegro od sztabu KRÓWKAmała Śrem.

Pamiętajcie, że wiele przedmiotów, które nie znalazły się w aukcjach Allegro będzie licytowanych na scenie głównej w Muzeum Śremskim.