| |

Aktywni seniorzy w gminie Dolsk

Organizatorzy przygotowali siedem konkurencji: strzał do bramki, rzut do kosza, strzał do bramki unihoc, rzut lotką do celu, strzelanie z wiatrówki, podbijanie piłeczki tenisowej w ciągu 1 minuty raz kręgle. O zwycięstwie decydowała łączna ilość zdobytych punktów.

Wszyscy starali się uzyskać jak najlepsze wyniki, z zaangażowaniem wykonując poszczególne zadania. Mimo rywalizacji podczas zawodów panowała przyjazna, ciepła i serdeczna atmosfera. Jak podkreślali uczestnicy zmagań, najważniejsza jest integracja i dobra zabawa. Podczas spotkania nie zabrakło także wspólnej gimnastyki i podstaw aerobiku.

Fot. M. Przybyła

Najlepszy wynik w sportowo-rekreacyjnych zmaganiach uzyskał Zenon Ratajczak, zajmując tym samym miejsce pierwsze. Drugi był Zygfryd Bisz, natomiast na miejscu trzecim uplasowała się Genowefa Bisz. Zwycięzcy otrzymali puchary, które wręczył kierownik MGOSiR w Dolsku – Witold Opielewicz. Podsumowanie Turnieju Seniora nastąpiło przy kawie i słodkich rogalikach, przygotowanych przez radę rodziców działającą przy Przedszkolu w Wieszczyczynie.