Pojawił się lekki niepokój

W 13 kolejce pauzowaliście. Piast Czekanów wykorzystał ten fakt i przeskoczył Was w tabeli. Aktualnie z dorobkiem 13 punktów Warta zajmuje 12 miejsce. Wygrała tez ostatnia w tabeli Victoria. Zespół z Ostrzeszowa zbliżył się na 6 punktów. Czujecie, że robi się “gorąco”?
– Tak pauza sprawiła że nie mając możliwości gry spadliśmy jedną pozycje niżej. Jesteśmy nisko w tabeli uważam, że nadal zbyt nisko, jak na potencjał naszej drużyny. Czy robi się gorąco? Na pewno brak punktów w październiku spowodował lekkie zaniepokojenie, ale wiemy z jakiego faktu były takie wyniki, więc też wiemy co można, a co trzeba poprawić przed ostatnimi dwoma kolejkami.

Przed Wami trudne spotkanie w Kobylej Górze. Zefka to aktualny wicelider i zespół, który u siebie w tej rundzie nie przegrał. O punkty może być ciężko. Jest szansa ze pojedziecie mocni kadrowo i przełamiecie październikową niemoc?
Tak czeka nas bardzo ciężki wyjazd do rywala, który punktuje dobrze w tej rundzie, a jak pokazują statystyki przede wszystkim w meczach domowych. Niestety, nie ma co ukrywać nie będziemy mogli skorzystać z niektórych zawodników w tym meczu. Z kolei niektórzy dostępni w kadrze niestety są poza treningiem z różnych względów, co bardzo skraca pole manewru na najbliższe spotkanie. Niemniej jedziemy tam po punkty, które są nam potrzebne. Jesteśmy i będziemy zdeterminowani do rozegrania dobrego meczu i udowodnienia przede wszystkim samym sobie, że potrafimy zdobywać punkty. Oczywiście w obecnej sytuacji to rywal jest faworytem, ale mamy swój plan na ten mecz i wierzę, że uda się go zrealizować w niedzielne popołudnie.

Potem zostanie już tylko mecz z Białym Orłem, który jest w strefie spadkowej. Dobrze byłoby zakończyć tą rundę zwycięstwem. Taki pewnie będzie cel.
– Oczywiście celem w każdym meczu u siebie są trzy punkty, ale w obecnej sytuacji, w której się znaleźliśmy to będzie mecz z kategorii za sześć punktów. Bardzo, bardzo będziemy chcieli go wygrać żeby zima była spokojniejsza i żebyśmy mogli się dobrze przygotować na rundę wiosenną. Na tą chwilę najważniejszy jest jednak najbliższy mecz w Kobylej Górze i nad tym się koncentrujemy, a później będziemy myśleć o meczu drużyną z Koźmina.