|

Kinoteatr Słonko poleca się na Halloween

Z okazji zbliżającego się Halloween, Kinoteatr Słonko przygotował dwie mrożące krew w żyłach propozycje:

  1. „Egzorcyzmy siostry Ann”

Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Wie, że na skutek dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien wyjątkowy dar. Kościelne zasady są jednak jednoznaczne – egzorcystami mogą być tylko księża. Dla kobiet spotkanie z demonem jest po stokroć bardziej niebezpieczne. Pragnienie Anny jest silniejsze niż strach i rozsądek. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie.  1. „Sierota. Narodziny zła”

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka podszyje się pod zaginioną dziewczynkę i rozpęta piekło w domu bogatej rodziny.

Nad pełnym napięcia i gwarantującym przerażenie na sali kinowej scenariuszem pracowali prawdziwi mistrzowie grozy, mający na swoim koncie hity: „Obecność 2”, „Obecność 3: Na rozkaz diabła” czy serialową odsłonę popularnej serii „Krzyk”.

Bilety do nabycia w kasie kina oraz na stronie www.bilety24.pl.