Image
  • Home
  • Aktualności
  • Zapowiada się „Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie”

Zapowiada się „Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie”

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– Serdecznie zapraszamy do obiektu sportowego w dniach 28 – 30 października na „Strasznie fajny weekend w Śremskim Sporcie” czyli na Halloween. W tych dniach każdy bilet jednorazowy (indywidualny i rodzinny) na basen oraz wejścia na squasha i tenis stołowy będą objęte promocją – zachęca Daniel Cicharski, prezes Śremskiego Sportu.

Ponadto, w strefie fitness przygotowane zostaną specjalne promocyjne zajęcia (zapisy na zajęcia w systemie efitness).Harmonogram:

  • w piątek bezpłatne zajęcia od godziny 17.00 – Halloweeneowe wyzwanie,
  • w sobotę Maraton Aqua Fitness na godzinę 17.00 zgodnie z cennikiem,
  • w niedzielę bezpłatne Halloweenowe zajęcia taneczne dla dorosłych na godzinę 11.00.

Ponadto w sobotę w godzinach między 15.00 a 18.00 oraz w niedzielę między 11.00 a 13.00 w okolicy kasy w „strasznie fajnym miejscu” animatorzy Śremskiego Sportu przygotują dla najmłodszych malowanie twarzy oraz zajęcia na bowlingu. W sobotę zorganizowany zostanie Halloweenowy balik przebierańców dla dzieci (od 16.00 do 18.00) – zapisy na balik w biurze organizacji imprez lub pod numerem telefonu 61 22 28 683.

W trakcie strasznie fajnego weekendu obiekt sportowy wypełnią dźwięki mrocznej muzyki. Będzie można skorzystać ze specjalnej promocji w Strefie Smaku, która na ten weekend obniży wszystkie ceny o 15 proc.

Zgodnie z coroczną tradycją, która przywędrowała do nas z zachodu, nie zabraknie słodyczy – „cukierek albo psikus” to hasło przewodnie naszego wydarzenia. Obiekt sportowy zmieni swoje oblicze nie do poznania, a w strefie fitness zajęcia odbędą się w specjalnie przygotowanych salach – zaprasza ekipa Śremskiego Sportu


Berdychowski Wv