Image

Radośnie i aktywnie witają jesień

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rzadko towarzyszymy uczniom Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie podczas ich codziennej aktywności. Dziś już wiemy, że czas to zmienić, bowiem obserwowanie ich podczas, gdy chłoną świat i poznają otaczającą przestrzeń jest fascynujące i warte uwagi.

W środę, 19 października towarzyszyliśmy grupie kilkudziesięciu dzieci podczas wizyty integracyjnej w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym przy Promenadzie. Uczniowie mieli tego dnia okazję poznać podopiecznych, wspólnie z nimi zjeść śniadanie, wykazać się podczas prac plastycznych, a także w tańcu.

– Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia. Cieszymy się, że wspólnie możemy powitać jesień. Wizyta w ZOL jest częścią naszego jesiennego tygodnia. W ostatnich dniach mieliśmy okazję odwiedzić Komendę Powiatową Straży Pożarnej, włączyć się do akcji sprzątania świata oraz obejrzeć film w Kinoteatrze Słonko. A dziś integrujemy się z podopiecznymi zakładu – wspomina Justyna Skrzypczak z ZSS.

Również nam udało się nawiązać kilka miłych znajomości. Wiemy już, które z dzieci ma ogromny apetyt, które lubi bułkę z szynką i paprykę, wiemy także kto kocha żelki i cukierki. Mamy nadzieję, że uda nam się częściej towarzyszyć uczniom Zespołu Szkół Specjalnych w ważnych dla nich chwilach.

fot. D. Górna

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]