Image

Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

– W szeregach śremskiej policji powitaliśmy nowego policjanta post. Igora Dąbka, który w gronie ponad 50 nowo przyjętych funkcjonariuszy, na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, złożył uroczyste ślubowanie. Naszemu nowemu koledze gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz powodzenia – informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

W miniony czwartek, 22 września, na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie 52 nowo przyjętych policjantek i policjantów. W tym gronie był także post. Igor Dąbek – nowy policjant Komendy Powiatowej Policji w Śremie, a ślubowanie odebrał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka.Post. Igor Dąbek jest absolwentem klasy policyjnej Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. Już od dziecka marzył o tym, aby zostać policjantem, tak jak jego tata, który w mundurze służy już blisko 25 lat i obecnie st. asp. Maciej Dąbek jest Kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP w Śremie. Podczas uroczystego ślubowania dumny tata towarzyszył swojemu synowi i jednocześnie reprezentował na uroczystości Komendanta Powiatowego Policji w Śremie.

– Teraz przed post. Igorem Dąbkiem czas wytężonej nauki podczas kilkumiesięcznego przeszkolenia w szkole policyjnej. Witając go w naszych szeregach gratulujemy mu bardzo serdecznie i życzymy wytrwałości oraz powodzenia – dodaje rzecznik.