Kredyt samochodowy 50/50 na Renault

Czym jest kredyt samochodowy 50/50?


VW_Berdychowski_400_150(1)

Kredyt 50/50 jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają połowę kwoty na auto, a chcą nabyć je jak najszybciej. W praktyce wygląda to tak, że pierwsze 50% jest wpłacane w formie wkładu własnego, natomiast drugie 50% reguluje się po czasie sprecyzowanym w umowie – jest to zazwyczaj 12 lub 24 miesięcy, aczkolwiek zdarza się, że okres ten może wynosić nawet 5 lat. W ramach kredytu samochodowego 50/50 można nabyć pojazd nowy, powystawowy, poleasingowy oraz używany.

Aby skorzystać z rozwiązania 50/50 trzeba uzyskać zdolność kredytową, która jest wyższa niż w opcji standardowej. Dlaczego? Wynika to z faktu, że wysokość wkładu własnego wynosi dokładnie połowę potrzebnej kwoty. Ponadto niezbędne do zaciągnięcia samochodowego kredytu 50/50 jest ukończenie 18. roku życia.

Kredyt 50/50 od dealera Renault

Jeśli szukasz atrakcyjnego kredytu 50/50, powinieneś zainteresować się propozycją Renault Financial Services – https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50. Jest to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, a więc każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Co warto wiedzieć o kredycie 50/50 na auto marki Renault? Przede wszystkim kredytobiorca musi być przygotowanym na 50% wkład własny, co przy rozwiązaniu kredytowym tego typu jest sprawą oczywistą i 50% opłatę uiszczaną po 12 miesiącach. Dodatkowo kredyt 50/50 od Renault Financial Services jest połączony z ubezpieczeniem RCI Bezpieczne Kredyt. W związku z tym wszelkie nieszczęśliwe zdarzenia losowe nie wpłyną negatywnie na realizacje umowy.

Proste zasady i atrakcyjne warunki, a więc czego chcieć więcej?! Odwiedź autoryzowany salon francuskiego producenta lub wejdź na oficjalną stronę Renault Financial Services, aby poznać szczegóły!