Soczewki kolorowe – dla stylu i prawidłowego widzenia

Nie – poza tym, ze pozwalają na zmianę barwy oka na inną od naturalnej lub też umożliwiają pogłębienie już istniejącej. Czy musisz wiedzieć o soczewkach kolorowych coś jeszcze?


VW_Berdychowski_400_150(1)

Jakie zalety mają soczewki kolorowe?

Zacząć należy od tego, że soczewki kolorowe przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym. Ilość dostępnych barw sięga kilkudziesięciu i mamy tu nie tylko kolory spotykane naturalne – jak piwny, brązowe, zielone czy błękitne, ale również kolory naturalnie nie występujące. Tutaj można wymienić czerwony lub czarny, a także całkiem fantastyczne propozycje, pozwalające zmienić ludzkie oko w zwierzęce. Jednak tego typu wariacje używane są zazwyczaj przy kręceniu filmów lub zakłada się je na imprezy.

Na co dzień nosi się soczewki kolorowe po to, aby zmienić swój wygląd. Na przykład jeśli masz naturalnie brązowe oczy, możesz po prostu mieć ochotę na zobaczenie, jak prezentujesz się z błękitnymi lub zielonymi. Soczewki kolorowe umożliwią Ci to w dowolnym momencie. Jeśli masz wadę wzroku wymagającą korekcji, wybierz po prostu soczewki kolorowe mające odpowiednią moc. Jeśli cieszysz się doskonałym widzeniem, możesz sięgnąć po „zerówki”, czyli soczewki bez mocy.Soczewki kolorowe są równie wygodne, jak zwykłe

Soczewki kolorowe produkowane są przez tych samych producentów, co zwykłe. W sprzedaży znajdziesz propozycje marek FreshLook czy AirOptix, a dostępne tryby wymiany to jednodniowe oraz miesięczne. Każdy producent przygotował szereg wersji kolorystycznych, dzięki czemu nie powinno być problemów ze znalezieniem tej barwy, na której najbardziej Ci zależy.

W soczewkach zmieniających kolor oczu stosowane są takie same technologie, co w standardowych, możesz więc po założeniu spodziewać się komfortu oraz pełnej wygody.  Są doskonale nawilżone, dlatego podczas noszenia nie odczuwasz w oku uwierania, a ponieważ są niezwykle cienkie i doskonale przylegają do gałki ocznej, łatwo zapomnieć, że w ogóle je nosisz!

Wybierz soczewki kolorowe i nie przepłacaj!

Jeśli chcesz kupić soczewki kolorowe, zajrzyj do salonu Vision Express lub na stronę online sieci – visionexpress.pl. Znajdziesz tam bardzo duży wybór soczewek od wiodących marek, a każda z propozycji dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Przekonaj się o tym – sprawdź to już dzisiaj!