Kiedy będzie gotowy skatepark w Parku Odlewników?

W chwili, gdy ksiąska młodzież cieszy się z nowego skateparku, śremska musi zadowolić się dotychczasowym. Nowy tor ma powstać w Parku Odlewników. Jest już gotowa płyta betonowa. Wkrótce na niej powinny zostać zamontowane dwa urządzenia: quarter pipe oraz minirampa H150. Dopełnieniem mają być lampy oświetleniowe.

Fot. M. Czubak

Kiedy zostaną zamontowane? – Urządzenia na nowej płycie skateparku w Parku Śremskich Odlewników będą montowane po 11 lipca br. – zapewnia Julia Projs ze śremskiego ratusza.

Za tę inwestycję odpowiada firma Usługi Ogólnobudowlane Adam Hołderny, która wygrała przetarg na roboty budowlane. Koszt 300 tys. zł.

2b53fb0e 7fa1 4c78 b3b3 5df688e52106
Obserwuj nas w Google News