Puchary Green Bike Ligi rozdane

W tym roku uroczyste podsumowanie przeprowadzono na placu do imprez plenerowych Śremskiego Sportu, a poprowadził je Ryszard Mitmański. Po części oficjalnej, kiedy rozdano pucharu, nagrody i statuetki odbył się piknik integracyjny, podczas którego wymieniano poglądy na temat zakończonych rozgrywek, jak również ich przyszłości.

Przypomnijmy, że w tym roku z zmaganiach uczestniczyło 16 drużyn bez podziału na ligi. W pierwszej części sezonu rozegrano eliminacje, po których utworzono dwie grupy: mistrzowską i tą, która grała o miejsca 9-16.

Drugi rok z rzędu mistrzem został Breeding Center. Puchar dla najlepszej drużyny z rąk Łukasza Kaczmarka – przedstawiciela sponsora tytularnego firmy Green Bike odebrał kapitan Przemysław Flet. Srebro dla Totemu, a brąz dla PUH Cynk. Były także wyróżnienia indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Damian Owczarczak (PUH Cynk), dla króla strzelców Hubert Szyszka (Wanga), a po raz pierwszy przyznano nagrodę MVP, a więc najlepszego zawodnika ligi. To wyróżnienie spotkało Łukasza Jóźwiaka z Breeding Center.