Image
  • Home
  • Brodnica
  • Podium w turnieju motoryzacyjnym dla uczniów ZSR Grzybno

Podium w turnieju motoryzacyjnym dla uczniów ZSR Grzybno

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mateusz Frankiewicz, Łukasz Płocieniak oraz Robert Mężyński, uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie, potwierdzili wysoki poziom i zajęli 3. miejsce w województwie wielkopolskim w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym. Turniej odbył się 27 maja w Mochach w powiecie wolsztyńskim. Wraz z naszymi reprezentantami w zmaganiach wzięło 17 drużyn. Także wynik naszych reprezentantów tym bardziej cieszy.

– Zawodnicy musieli wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z przepisów ruchu drogowego, zasad obsługi pojazdów oraz umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków i sprawnościowej jazdy samochodem. Głównymi organizatorami Turnieju byli: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, WORD Leszno, Polski Związek Motorowy, Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, Gmina Przemęt, OSP Mochy. Za gościnność i sprawne przeprowadzenie turnieju bardzo dziękujemy. Naszym medalistom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie – wynik swoich podopiecznych komentuje Bogdan Ambroży, opiekun drużyny.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Miejsce w finale wojewódzkim ekipa z Grzybna wywalczyła sobie podczas eliminacji powiatowych, które odbyły się 27 kwietnia. Wówczas uczniowie ZSR Grzybno pokonali w rywalizacji reprezentantów Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Politechnicznych oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych ze Śremu.