|||

43-letni śremianin zasnął za kierownicą. Wjechał pod ciężarówkę

Zasnał Za Kierownicą (2)
43-latek ze Śremu zasnął za kierownicą i wjechał w ciężarówkę / Fot. Karol Schmidt

Zdarzenie drogowe miało miejsce na terenie sąsiedniego, kościańskiego powiatu.

Według relacji świadków, kierowca Volkswagena nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok ciągnika siodłowego marki Mercedes, którym kierował 45-letni mieszkaniec Krotoszyna. Na szczęście, pomimo groźnie wyglądającego zderzenia, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Reklama web duza

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą 43-letniego kierowcy samochodu marki Volkswagen, mieszkańca Śremu.

E69cc50f 5273 4eef A8c5 4668aad71c6d
Reklama VW Berdychowski

Obaj kierujący zostali przebadani alkomatem i okazało się, że byli trzeźwi. Kierowca Volkswagena, który zasnął za kierownicą i spowodował zderzenie pojazdów, został ukarany mandatem za stworzenie zagrożenia na drodze.

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło 30 sierpnia około godziny 14.00. Droga zablokowana była przez około 3 godziny.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *