Img 1043
fot. Paweł Wawrzyniak

Turniej Dzikich Drużyn zorganizowany przez Wartę Śrem

Co o tym sądzisz?
+1
4
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzisiaj, pod patronatem Warty Śrem, odbył się turniej dzikich drużyn dzieci urodzonych w latach od 2007 do 2016. Wydarzenie odbyło się na boisku Rehau Football Park.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Turniej został podzielony na trzy kategorie wiekowe, aby umożliwić każdemu uczestnikowi rywalizację z rówieśnikami. Najmłodsza grupa, obejmująca roczniki 2013 i młodsze, rozpoczęła zmagania od wczesnych godzin porannych. Po nich na murawie pojawili się zawodnicy z drugiej kategorii, obejmującej dzieci z roczników 2010-2012. Najstarsza kategoria, składająca się z uczestników z roczników 2007-2009, zamknęła dzisiejszy turniej.

Warto podkreślić, że ideą turnieju dzikich drużyn nie były wyniki, lecz przede wszystkim dobra zabawa i nauka samodzielności. Dzieci miały okazję samodzielnie organizować swoje zespoły, co promowało współpracę i rozwijanie umiejętności interpersonalnych

– powiedział Dominik Sworowski, prezes Warty Śrem.

Dla dzieci, turniej był okazją do spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu, rywalizując w duchu fair play. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik, niezależnie od osiągniętego wyniku, czuł się zwycięzcą i miał powód do radości.

Zostaw komentarz