Wianki 2024 - konferencja prasowa
Podczas konferencji omówiono plan imprezy / fot. M. Czubak

Wianki 2024 – Dni Ziemi Dolskiej. Co w programie?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W tę sobotę szykuje się gorące powitanie lata w Dolsku, gdzie odbędą się coroczne Wianki 2024.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Z okazji nadchodzącego wydarzenia, konferencję prasową z artystami i przedstawicielem policji oraz miejscowej biblioteki, zorganizował burmistrz Dolska, Tomasz Frąckowiak. Jej celem było przedstawienie opinii publicznej nowej formuły tegorocznych Wianków.

W cykl obchodów wpisują się imprezy, które już miały miejsce: Zawisza Cup Kids oraz Intronizacja Króla Kurkowego AD 2024. Także Miejsko-Gminne Zwody Sportowo-Pożarnicze zaliczają się do tegorocznych Wianków. To wydarzenie jednak dopiero przed nami.

Przed nami również cykl imprez na plaży w Dolsku, które rozpoczną się oficjalnym otwarciem, a zakończą muzyczną ucztą dla uszu. Wystąpią Julia Bartkowiak z zespołem Myśli, a po niej klubowa impreza Lake Fest Dolsk.

Wianki 2024
Gwiazdą wieczoru będzie Julia Bartkowiak z zespołem / fot. M. Czubak

Wydarzenie zakończy się w nocy z soboty na niedzielę. Impreza nie będzie miała charakteru imprezy masowej. Na terenie, gdzie Wianki będą się odbywały, będzie zgoda na sprzedawanie i spożywanie alkoholu w postaci piwa.

Przestrzegania prawa i porządku strzec będą policjanci oraz firma ochroniarska.

1 Comments Text
 • Panie Michale. Jako absolwent UAM w specjalizacji filologia polska i dziennikarstwo powinien Pan wiedzieć że przed dodaniem artykułu do publikacji czyta się go jeszcze raz a nawet dwa razy. Byków Pan narobił w tym artykule że głowa mała.

 • Zostaw komentarz

  DOŁĄCZ DO NAS

  Reklama

  Get Update

  Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

  [mc4wp_form id=86]