Christian Wiediger I8 T4lmca6k Unsplash Wp
  • Home
  • Ciekawostki
  • Wystrój wnętrz sklepowych w branży obuwniczej i odzieżowej. Klucz do sukcesu?

Wystrój wnętrz sklepowych w branży obuwniczej i odzieżowej. Klucz do sukcesu?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Choć nie brakuje amatorów zakupów modowych online, to wciąż wiele osób woli kupować ubrania oraz buty stacjonarnie. Dlatego też właściciele salonów obuwniczych oraz butików powinni dołożyć wszelkich starań, by przestrzeń sklepowa była przyjazna dla klientów. Co zrobić, by wystrój sklepu zachęcał do zrobienia zakupów?

Meble do sklepu obuwniczego i odzieżowego – odpowiednia ekspozycja towaru


Berdychowski Kwiecien2 2024

Półki, wieszaki i ekspozytory takie jak: https://kmw-invest.pl/meble-do-sklepu-odziezowego/ odgrywają kluczową rolę w sklepach odzieżowych i obuwniczych. Ich zadaniem jest taka ekspozycja towaru, aby klient zechciał się z nim zapoznać bliżej – zdjąć z wieszaka lub półki i zabrać do przymierzalni. Choć sprzedawcy zazwyczaj chcą wyeksponować jak najwięcej produktów, nie powinni tego robić kosztem wygody klientów. Ubrania stłoczone na wieszakach trudno się zdejmuje, a zbyt ciasno ustawione półki z obuwiem utrudniają swobodne poruszanie się alejkami.

Jeśli dysponujesz małym metrażem, strzałem w 10. będzie zamówienie mebli na wymiar. Doświadczeni projektanci z KMW-INVEST podpowiedzą Ci sprytne rozwiązania do niewielkich przestrzeni handlowych: https://kmw-invest.pl/meble-sklepowe/.

Komfort w przymierzalni – udane zakupy

Dużą zaletą stacjonarnych sklepów odzieżowych i obuwniczych jest możliwość przymierzenia ubrań oraz butów na miejscu. Warto zadbać, by przymierzanie odbywało się w komfortowych warunkach. W sklepie obuwniczym sprawdzą się wygodne pufy. Nie zajmują wiele miejsca, a klienci mogą zająć miejsce z dowolnej strony, nie przeszkadzając sobie nawzajem. Komfortowe siedziska do mierzenia obuwia zamówisz na: https://kmw-invest.pl/meble-do-sklepu-obuwniczego/.

Przymierzalnie w sklepach odzieżowych warto wyposażyć w haczyki na wieszaki z ubraniami oraz niewielką pufę lub stołek, na których można odłożyć torebkę lub własne ubrania. Dobrze jest również zadbać o odpowiednie oświetlenie oraz lustro, które umożliwi dokładną ocenę ubrań.

Meble sklepowe na wymiar – oferta KMW-INVEST

Dobrym pomysłem będzie zamówienie mebli sklepowych na wymiar. W ten sposób otrzymasz wyposażenie sklepu idealnie dopasowane do jego metrażu oraz asortymentu. Ponadto możesz dowolnie kreować styl swojego butiku. Oferta KMW-INVEST obejmuje kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwisowanie.

Odpowiednie meble sklepowe pozwolą wyeksponować towar i zapewnią wygodne przymierzanie ubrań oraz butów. Warto zdecydować się na meble do sklepu odzieżowego i obuwniczego na wymiar, by w pełni dopasować aranżację sklepu do zamysłu właściciela i potrzeb klientów.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]