Warta Szampan2
Po ostatnim meczu w Śremie kibice oblali piłkarzy szampanami. Dziś liczymy na powtórkę w Czekanowie - dot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Cel Warty na dziś – postawić kropkę nad “i”

Cel Warty na dziś – postawić kropkę nad “i”

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzisiaj około godziny 18.00 piłkarze i kibice Warty będą mogli świętować awans do IV ligi. Warunek jest jeden – nie mogą przegrać w Czekanowie z Piastem.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Dzisiaj o godzinie 16.00 podopieczni Michała Mocka rozegrają ostatni mecz w tym sezonie V ligi. Udadzą się do Czekanowa, gdzie ich rywalem będzie Piast. Za zespołem pojedzie także autokar z kibicami, bowiem klub zorganizował wyjazd dla tych, którzy chcą wesprzeć drużynę i wspólnie świętować awans.

Piłkarze i trener Mocek nie dopuszczają innej myśli. Bardzo dobry sezon chcą przypieczętować awansem. Do pełni szczęścia potrzebują co najmniej remisu, ale jak w każdym meczu zamierzają grać o pełną pulę, czyli zwycięstwo.

Został nam ostatni krok do celu. Jedziemy po Czekanowa po swoje. Chłopacy, kibice, klub i miasto zasługują na to, aby w sierpniu w Śremie przychodzić na Stadion Miejski i być świadkami spotkań na poziomie IV ligi, dlatego dziś musimy postawić kropkę nad “i”, żeby świętować sukces i po wielu latach powrót na czwartoliowe boiska – powiedział trener Michał Mocek.

W dzisiejszym meczu nie zagrają Krystian Pawlak, Maksymilian Hyżyk i Mikołaj Berger.

Zostaw komentarz