Zdjecie Publikacja 43980 Tydzien.net.pl

Jak wybrać oczyszczacz powietrza do biura?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jakość powietrza ma ogromny wpływ na komfort pracy. Duża liczba osób w pomieszczeniu w połączeniu z niedostateczną wentylacją przyczyniają się do zwiększenia stężenia dwutlenku węgla, co z kolei powoduje uczucie senności i zmęczenia. Na jakość powietrza i samopoczucie wpływa także duża liczba urządzeń elektronicznych w pomieszczeniu. Świetnym sposobem na poprawę warunków pracy w biurze, będzie zakup oczyszczacza powietrza.

Nowoczesne oczyszczacze powietrza są wydajne i estetyczne. Takie urządzenie możesz wygodnie postawić na biurku, parapecie lub na podłodze. Oczyszczacz zasysa powietrze, które następnie przenika przez znajdujące się w nim filtry wyłapujące różne zanieczyszczenia. Po oczyszczeniu powietrze z powrotem zostaje wydmuchane do pomieszczenia. Czym kierować się przy wyborze oczyszczacza powietrza do biura?

Dobry oczyszczacz powietrza – czyli jaki?


Berdychowski Kwiecien2 2024

Oczyszczacz powietrza do biura powinien być przede wszystkim wydajny. Przed zakupem sprawdź, ile czystego powietrza urządzenie dostarcza w ciągu jednej godziny. Informacja o powierzchni, jaką sprzęt utrzymuje w czystości, powinna być również podana przez producenta. Jeśli biuro jest bardzo duże lub pracuje w nim dużo urządzeń elektronicznych, możesz zamówić kilka oczyszczaczy i ustawić je w różnych miejscach. Ten drobny zabieg sprawi, że każdy pracownik będzie miał dostęp do czystego powietrza.

Dobrej jakości oczyszczacze mogą nie tylko usuwać zanieczyszczenia i alergeny, ale także nieprzyjemne zapachy. Taka funkcja bardzo się przydaje, gdy z pomieszczeniem biurowym sąsiaduje kuchnia, w której pracownicy przygotowują i odgrzewają posiłki. Wybierając oczyszczacz powietrza do biura, zwróć również uwagę, jakie zastosowano w nim filtry. W biurach, które znajdują się blisko ruchliwej ulicy, doskonale sprawdzą się urządzenia wyposażone w filtr HEPA oraz węglowy, ponieważ skutecznie eliminują smog z pomieszczenia, zatrzymują pyły zawieszone, pyłki roślinne, sierść, kurz i zarodniki pleśni

Kiedy warto zdecydować się na oczyszczacz powietrza z nawilżaczem?

Nowoczesne oczyszczacze powietrza są wyposażone w innowacyjne funkcje, które zwiększają komfort ich użytkowania. Dobrym przykładem takiego rozwiązania jest oczyszczacz wyposażony w nawilżacz powietrza. To dzięki niemu możliwe jest utrzymanie optymalnej wilgotność powietrza w zamkniętym pomieszczeniu w sezonie grzewczym. 

Najlepsze modele wykorzystują technologię ewaporacji, umożliwiają rozdzielanie funkcji oczyszczania i nawilżania, są wyposażone w tryb automatyczny, wskaźnik zużycia filtrów i higrostat. Takie urządzenie sprawi, że praca w biurze będzie dużo przyjemniejsza, a powietrze czystsze i odpowiednio nawilżone.

Szeroki wybór oczyszczaczy powietrza znajdziesz w sklepie dlabiura24.pl. Zakupy w tym miejscu to doskonała okazja, aby wybrać model, który spełnia Twoje oczekiwania, dobrze się prezentuje i jest wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji. Dzięki oczyszczaczowi powietrza przebywanie w pomieszczeniu będzie bardziej komfortowe, co bezpośrednio przełoży się na wydajność pracy i lepsze samopoczucie pracowników.

Zostaw komentarz