Wypadek W Kadzewie
W wyniku wypadku w Kadzewie trzy osoby trafił do szpitala / fot. M. Czubak

Wypadek w Kadzewie. Auto uderzyło w drzewo

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Trzy kobiety zostały przetransportowane do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z przydrożnym drzewem.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Kobiety podróżujące samochodem osobowym mogą mówić o sporym szczęściu. VW passat na śremskich tablicach rejestracyjnych, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Stało się na drodze pomiędzy miejscowościami Kadzewo a Nochówko.

Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że wewnątrz pojazdu znajdują się trzy starsze kobiety w przedziale wiekowym 60-80 lat. Wszystkie były przytomne i uskarżały się na dolegliwości bólowe. Żadna z nich nie była uwięziona w uszkodzonym pojeździe.

Dwie z nich o własnych siłach, z pomocą strażaków i dotarły do karetki pogotowia. Jedną z pasażerek na desce ortopedycznej przetransportowano do ambulansu. Wstępne ustalenia medyków wskazywały, że część z poszkodowanych może mieć złamania kończyn.

W trakcie działań ratowniczych swoje czynności przeprowadzali policjanci z drogówki. Z ich ustaleń wyłania się następujący obraz wypadku: kierująca jadąc od strony Kadzewa w kierunku Śremu, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się ciągnik rolniczy. Chcąc uniknąć zderzenia z tym pojazdem, zjechała na prawą stronę, złapała pobocze drogi, a następnie utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło około godziny 15. Droga zablokowana była dla ruchu przez około dwie godziny.

Zostaw komentarz