909cdcdd E373 4edd A1ee 02772a7116c8
Dzień Dziecka w Kinoteatrze Słonko/ fot. W. Kaptur

Dzień Dziecka w śremskim kinie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Już w sobotę (1 czerwca) odbędzie się filmowy Dzień Dziecka. Kinoteatr Słonko w Śremie serdecznie zaprasza na dwie ciekawe produkcje. ,,Garfield” czy ,,Basia. Jestem w sam raz”?


Berdychowski Kwiecien2 2024

Z okazji Dnia Dziecka (1 czerwca) w śremskim kinie przygotowano dwa filmy dla najmłodszych widzów. Ponadto partner kina, Kinads Media, przygotował niespodzianki dla dzieci.

GARFIELD (2D DUBBING)

1 czerwca: godz. 15:30 oraz godz. 18:00

reżyseria: Mark Dindal

polski dubbing: Kamil Pruban, Jakub Wieczorek, Łukasz Węgrzynowski, Ewa Konstancja Bułhak, Michał Konarski, Maciej Maciejewski

Opis:

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem– Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie. A jaki to napad dowiemy się w kinach 31 maja 2024r.

źródło: Kinoteatr Słonko

BASIA. JESTEM W SAM RAZ (2D DUBBING)

1 czerwca: godz. 14:00

reżyseria: Marcin Wasilewski

Opis:

Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

Serial „Basia” to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Basia i plac zabaw
  2. Basia i urodziny w muzeum
  3. Basia i alergia
  4. Basia i moda

źródło: Kinoteatr Słonko

Zostaw komentarz