Futurystyczny Rowero Konkurs (11)
Marysia Michalewicz ze szkoły podstawowej nr 6 w Śremie zaprojektowała najlepszy, zdaniem jurorów, rower futurystyczny / fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Konkurs na futurystyczny rower. Całe podium dla uczniów SP6 w Śremie

Konkurs na futurystyczny rower. Całe podium dla uczniów SP6 w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W Śremie odbył się wyjątkowy konkurs dla młodych projektantów – uczniów klas trzecich szkół podstawowych z gminy Śrem. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie roweru przyszłości, a kreatywność i innowacyjność młodych konstruktorów przerosły oczekiwania jurorów.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Najlepszy projekt, zdaniem komisji, przygotowała Marysia Michalewicz ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, której futurystyczny rower zachwycił swoją pomysłowością i funkcjonalnością. Marysia zdobyła główną nagrodę, wyprzedzając innych uczestników i zyskując uznanie zarówno jurorów, jak i publiczności.

Drugie miejsce w konkursie przyznano Szymonowi Nieborakowi, również uczniowi śremskiej szóstki, którego projekt wyróżniał się nowatorskim podejściem do kwestii ekologii i zrównoważonego rozwoju. Trzecie miejsce na podium ex aequo zdobyli Miłosz Natosiński i Antonina Rzepka, oboje także reprezentujący Szkołę Podstawową nr 6 w Śremie. Ich projekty były pełne ciekawych rozwiązań technologicznych, które mogłyby stać się rzeczywistością w przyszłości.

To wyjątkowe wydarzenie okazało się triumfem dla Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, której uczniowie zajęli całe podium konkursu. Młodzi projektanci pokazali, że kreatywność i zaangażowanie mogą prowadzić do wielkich osiągnięć.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych z całej gminy Śrem. Podczas uroczystości wręczania nagród, oprócz gratulacji dla zwycięzców, podkreślono również inne ważne jubileusze. Klub Relax obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia, a podinspektor Ewa Kasińska, która od wielu lat aktywnie angażuje się w organizację takich wydarzeń, świętuje 24-letnie zaangażowanie w służbę.

Podczas uroczystości nie zabrakło gratulacji i podziękowań dla wszystkich uczestników oraz osób zaangażowanych w organizację konkursu. Młodzi projektanci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, a ich projekty można było podziwiać na specjalnie zorganizowanej wystawie.

Ten konkurs nie tylko promuje kreatywność i innowacyjność wśród dzieci, ale także inspiruje do myślenia o przyszłości i nowych technologiach.

Zostaw komentarz