1 (5)
W ramach projektu ,,Mój fyrtel Jeziorany'' wydane zostaną dwie publikacje
  • Home
  • Aktualności
  • Pamiętasz dawne osiedle Jeziorany? Dołącz do projektu ,,Mój fyrtel Jeziorany” i pomóż stworzyć wydawnictwa

Pamiętasz dawne osiedle Jeziorany? Dołącz do projektu ,,Mój fyrtel Jeziorany” i pomóż stworzyć wydawnictwa

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości zachęca do dzielenia się swoimi wspomnieniami i ciekawostkami związanymi z osiedlem Jeziorany. W ramach projektu ,,Mój fyrtel Jeziorany” wydane zostaną dwie publikacje.


Berdychowski Kwiecien2 2024

,,Mój fyrtel Jeziorany” to projekt skierowany do mieszkańców osiedla Jeziorany, którzy mogą podzielić się historiami z życia osiedlowego, wspomnieniami osób czy zdjęciami archiwalnymi. W ramach projektu zostaną wydane dwie publikacje:

  • folder z ilustrowaną mapą Jezioran, historią i ciekawostkami
  • album ze zdjęciami archiwalnymi

Materiały zebrane do końca lipca 2024 roku zostaną uwzględnione w tegorocznym projekcie.

Osoby związane z osiedlem Jeziorany, które chciałyby podzielić się:

  • zdjęciami archiwalnymi z budowania osiedla i jego rozwoju, życia osiedlowego (np. wydarzenia, zabawy, czyny społeczne, itp.), miejsc – obiektów, których już nie ma albo zostały przekształcone, ciekawych ludzi, którzy angażowali się w rozwój Jezioran, itp.
  • wspomnieniami osób, ciekawymi historiami z życia osiedlowego, itp.

powinny skontaktować się z Unią Gospodarczą Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości 63-100 Śrem, ul. Okulickiego 3, e-mail: unia@srem.com.pl, tel. 61 28 32 704 (biuro czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00).

Partnerzy i współtwórcy projektu: Klub Relax, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie, Telewizja Relax. Projekt “Mój fyrtel – Jeziorany” jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Logo projektu zostało stworzone przez Elżbietę Kidacką.

Zostaw komentarz