Majówka W Brodnicy
Chociaż pogoda była kapryśna, to majówka w Brodnicy się udała / fot. M. Czubak

Kapryśna pogoda nie zepsuła majówki w Brodnicy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mieszkańcy Brodnicy po raz kolejny mieli okazję wziąć udział w wiosennej majówce zorganizowanej przez sołtyskę i radę sołecką.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Tegoroczna impreza, choć odbyła się w nieco innym terminie niż w ubiegłym roku, ponownie przyciągnęła tłumy uczestników, udowadniając, że dla Brodniczan data nie ma większego znaczenia, gdy atrakcje są równie wspaniałe.

Majówka rozpoczęła się o godzinie 16:00, a na mieszkańców czekało wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych. W trakcie wydarzenia, chwilowy kaprys pogody mógł spowodować pewne zmartwienia, jednak po kilkunastu minutach przelotnego deszczu, uczestnicy ponownie zaczęli gromadzić się, aby kontynuować zabawę.

Atrakcje i pokazy

W tym roku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodnicy zaprezentowali swoje umiejętności w pokazach ratowniczych, co spotkało się z dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony publiczności.

Również członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Aktywne Brodniczanki oraz Dąbrowianki, nie zawiodły, przygotowując pyszne dania, które cieszyły podniebienia uczestników. Ich kulinarne popisy były jednym z głównych punktów programu i przyciągnęły licznych smakoszy.

Dodatkowo, majówkowe stoiska gastronomiczne prowadzone przez lokalne podmioty oferowały różnorodne przysmaki, które zadowoliły najbardziej wymagających smakoszy.

Rozrywka dla najmłodszych

Nie zapomniano również o najmłodszych mieszkańcach Brodnicy. Specjalnie dla nich przygotowano dmuchańce oraz inne atrakcje, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i zabawy.

Zabawa trwała długo

Chociaż majówka rozpoczęła się w sobotnie popołudnie, jej zakończenie przeciągnęło się aż do późnych godzin wieczornych, pokazując, że mieszkańcy Brodnicy potrafią doskonale się bawić.

Tegoroczna majówka w Brodnicy była dowodem na to, że wspólne świętowanie i zaangażowanie lokalnej społeczności w organizację takich wydarzeń przynosi wspaniałe rezultaty. Organizatorzy już teraz zapowiadają, że będą kontynuować tę tradycję, by co roku mieszkańcy mogli cieszyć się wiosennym festynem pełnym atrakcji.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]