Ogrodzenia Posesyjne Wisniowski Wp

Eleganckie ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Stawiając nieruchomość, każdemu inwestorowi zależy na tym, żeby dom prezentował się odpowiednio, a równocześnie spełniał wymogi nowoczesnego budownictwa. Nie inaczej wygląda to z ogrodzeniami. Dlaczego warto postawić na modele marki WIŚNIOWSKI?

Bogaty wybór, niezależnie od gustów


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wolisz nowoczesne, czy tradycyjne wzornictwo? Ogrodzenia zapewniające więcej prywatności, czy takie, które wyeksponują Twój ogród? Bogate zdobienia, czy minimalistyczne formy? Każde ogrodzenie marki WIŚNIOWSKI jest pod tym względem wyjątkowe. Stawiamy przede wszystkim na tworzenie dopracowanych pod każdym względem modeli, ale również na różnorodność, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta to aż 80 wzorów i 8 eleganckich kolekcji:MODERN – prostota i nowoczesność w jednym. Ogrodzenia wykonane z dających więcej prywatności kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych i pełnych.

HOME INCLUSIVE – ogrodzenia zapewniające maksimum prywatności. Sześć wyjątkowych wzorów z kształtowników zamkniętych i blach pełnych.

CLASSIC – elegancki minimalizm z prostowników przeziernych, półprzeziernych i zabudowanych,

STYLE – 13 różnych wzorów dla osób ceniących sobie przezierne formy ogrodzeń,

LUX – klasyczny design z dekoracyjnymi elementami nawiązującymi do metaloplastyki,

VARIO – uniwersalna prostota z kształtownikami zakończonych grotami PVC o kształcie ostrosłupa, kuli lub stożka,

PREMIUM – minimalistyczny design, z modelami o podwójnej linii kształtowników,

BASIC – idealne do klasycznych i nowoczesnych projektów. Prostota podkreślona pięknymi zdobieniami wkomponowanymi w ogrodzenia.

Podwójne zabezpieczenia

Jak powstaje ogrodzenie pionowe marki WIŚNIOWSKI? Już na etapie projektu dbamy o dopracowanie każdego szczegółu. To nie tylko kwestie wizualne, ale również związane z zagwarantowaniem maksymalnej ochrony naszym ogrodzeniom. Stosujemy metodę DUPLEX, a więc podwójnego zabezpieczenia przed korozją z wykorzystaniem cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego. To zwiększona odporność zarówno na niekorzystne czynniki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego klienci otrzymują aż 10-letnią gwarancję.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI są rozwiązaniem systemowym i składają się z modułów, które możesz dobrać według własnego uznania i potrzeb. Oprócz bram wjazdowych (przesuwnych, dwuskrzydłowych lub składanych) i furtek to także panele i przęsła ogrodzeniowe, czy praktyczny słup MultiBox umożliwiający zdalny odbiór przesyłek. Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Capchem Cup 2024 w remie

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]