Adam Lewandowski wydał oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych ulotek.
Adam Lewandowski wydał oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych ulotek.
  • Home
  • Aktualności
  • Adam Lewandowski opublikował swoje oświadczenie w sprawie nowych kontrowersyjnych ulotek

Adam Lewandowski opublikował swoje oświadczenie w sprawie nowych kontrowersyjnych ulotek

Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
2
+1
1
+1
7
+1
0
+1
0
+1
0

Kampania wyborcza przed II turą wyborów samorządowych znajduje się już na finiszu. Kandydatom pozostały już tylko ostatnie godziny, by przekonać do siebie potencjalnych wyborców. Niestety podobnie jak przed I turą wyborów doszło do kontrowersji. Oświadczenie w tej sprawie opublikował również obecny burmistrz – pan Adam Lewandowski.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Burmistrz Śremu nagrał na płycie śremskiego rynku krótki filmik ze swoim oświadczeniem w tej sprawie. Włodarz początkowo określił tą sprawę ,,kolejną akcją brudnej kampanii z udziałem dewelopera”. Jednak po chwili zadał pytanie retoryczne: ,,Czy tak ma wyglądać zapowiadany nowy styl zarządzania przez kolejne 5 lat?”. W ten sposób sugerując powiązanie kontrkandydata z tą sprawą. Na zakończenie burmistrz stwierdził, że ta akcja pokazuje, że nie łączy go nic z postacią Piotra Śledzia oraz zachęcił do głosowania na swoją osobę w niedzielę.

Odnośnik do oświadczenia burmistrza: https://www.facebook.com/reel/1487086841905139Burmistrz po pewnym czasie wydał również pisemne oświadczenie

Jestem głęboko zaniepokojony i zbulwersowany próbami manipulacji oraz prowadzenia brudnej kampanii, której celem jest zniechęcenie do poparcia mojej kandydatury poprzez nieprawdziwe insynuacje. Jest to wyjątkowo nieetyczne zachowanie, które szkodzi nie tylko mnie jako kandydatowi, ale także obywatelom, którzy powinni móc dokonać świadomego wyboru na podstawie rzetelnych informacji. Apeluję do wszystkich mieszkańców gminy Śrem o zachowanie czujności i krytycznego myślenia wobec wszelkich materiałów wyborczych, które mogą być obiektem manipulacji. Jako burmistrz od lat jestem oddany służbie dla naszej społeczności. Jako kandydat prowadziłem moją kampanię opartą na rzeczywistych osiągnięciach, planach i wartościach. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w tym trudnym czasie. Wierzę, że razem przetrwamy tę próbę i w dniu wyborów wyrazimy stanowczy sprzeciw naciskom i szantażom, a połączy nas dobro naszej gminy.

Adam Lewandowski

Zostaw komentarz