11c79822 84c6 4dbe 814e F74b4fc5c303
Kabaj i logo turnieju (fot. Wiktor Chicheł)

Warciarz Bartosz Kabaj powołany na mecz UEFA Regions’ Cup!

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1

We wtorek 9 kwietnia sztab szkoleniowy kadry Wielkopolskiego ZPN odkrył karty na jutrzejszym mecz przeciwko Kujawsko-Pomorskiemu ZPN w ramach kwalifikacji krajowych UEFA Regions’ Cup.

W środę 10 kwietnia reprezentacja Wielkopolskiego ZPN rozpocznie grę w kwalifikacjach krajowych do UEFA Regions’ Cup. Wielkopolanie w pierwszej fazie zagrają z reprezentacją województwa Kujawsko-Pomorskiego. Mecz rozpocznie się o godz. 14.00 w Mogilnie. Kadrę prowadzą trenerzy Damian Ludwiczak i Łukasz Kubzdyl. Wśród powołanych do kadry meczowej znalazł się podstawowy pomocnik ŚKS Warta Śrem – Bartosz Kabaj.Bartosz Kabaj to młody (rocznik 2003) i ambitny obrońca, który w obecnym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie Warty Śrem. Ponadto pracuje jako trenerem Akademii “Młoda Warta”, gdzie pracuje z najmłodszymi zawodnikami. W przeszłości był nawet testowany przez pierwszoligowego Chrobry Głogów.

Dsc 7775
Kabaj wznawia grę z autu (fot. Warta Śrem)

Puchar Regionów UEFA


Berdychowski Kwiecien2 2024

Puchar Regionów UEFA to rozgrywki piłkarskie dla amatorskich drużyn z Europy, prowadzone przez UEFA. Po raz pierwszy odbył się w 1999 roku i od tego czasu odbywa się co dwa lata.  Zawody powstały w 1996 roku, gdyż nie istniały zawody na poziomie europejskim dla drużyn amatorskich.

Wszystkie 55 związków zrzeszonych w UEFA może zgłosić drużynę do rywalizacji w Pucharze Regionów, pod warunkiem, że zorganizują krajowe zawody kwalifikacyjne, w wyniku których zadecyduje się, która drużyna będzie reprezentować dany kraj. Mniejsze kraje członkowskie mogą jednak zgłosić reprezentatywną stronę narodową.

Zostaw komentarz