434525146 2763451267154017 7121022529801153770 N
Przedstawiamy seanse filmowe na dni 08. 04. - 11. 04/ fot. W. Kaptur
 • Home
 • Aktualności
 • Repertuar Kinoteatru Słonko (08.04. – 11.04). Na co warto pójść do kina?

Repertuar Kinoteatru Słonko (08.04. – 11.04). Na co warto pójść do kina?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Choć niewielkie to kameralne! Śremskie kino mieści się na ulicy Poznańskiej w pobliżu hotelu i liceum. Na jakie filmy lub wydarzenia w Kinoteatrze Słonko mogą udać się mieszkańcy Śremu?


Berdychowski Kwiecien2 2024

Kinoteatr Słonko w Śremie został włączony w struktury Śremskiego Ośrodka Kultury w roku 1990. Kino znajduje się w kamienicy na ulicy Poznańskiej 4. Kasa jest czynna na godzinę przed pierwszym zaplanowanym seansem, a zamykana 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu w danym dniu.

Mapa Kino
Mapa/ źródło: www.kinoteatrslonko.pl

Na sali kinowejSala kinowa posiada 116 miejsc. Wymiary ekranu to 799 x 331 cm, a do wyświetlania na nim filmów wykorzystywany jest projektor NEC NC1200C, który charakteryzuje się wyjątkowymi parametrami jakości obrazu, jasności, rozdzielczości, kontrastu i barw. Poparte jest to wiarygodną jakością jednej z najważniejszych marek w technologii kina cyfrowego. Ponadto wykorzystywany jest serwer Dolby IMS3000. Nowy i innowacyjny produkt od firmy to serwer kina cyfrowego, który ma zapewniać niezawodność i umożliwić wyświetlanie filmów oraz dekodowanie ścieżek dźwiękowych. Ten zintegrowany system jest jednocześnie wyposażony w procesor dźwięku, który zapewnia odtwarzanie filmów w standardach 5. 1 i 7. 1 z możliwością użytkowania systemu Dolby Atmos w przyszłości. To najnowocześniejsze urządzenie na rynku tego producenta. Kino posiada także system MasterImage Mi-WAVE3D umożliwiający wyświetlanie filmów w technologii 3D.

Repertuar kina 08. 04. – 11. 04.

KUNG FU PANDA 4 (2D dubbing)

reżyseria: Mike Mitchell

polski dubbing: Marcin Hycnar, Jan Peszek, Julia Chatys, Anna Ułas, Wiktor Zborowski, Jacek Bończyk

Kiedy?

 • poniedziałek, 8 kwietnia godz. 16:00
 • wtorek, 9 kwietnia godz. 15:00
 • środa, 10 kwietnia godz. 16:00

Opis filmu:

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby… dać sobie już spokój. A dokładniej, ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju.

Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, PO wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko.

Co gorsza, do gry wkracza czarodziejka-Kameleona, maleńka jaszczurka, która może zmieniać kształt w dowolne stworzenie, duże lub małe.

PO będzie potrzebował pomocy. Znajdzie ją u bystrej lisicy Zhen, której umiejętności okażą się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet będzie musiał współpracować. PO odkryje, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

źródło: Kinoteatr Słonko w Śremie

CZERWONE MAKI (2D)

reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

występują: Nicolas Przygoda, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Żak, Bartłomiej Topa

Kiedy?

 • poniedziałek, 8 kwietnia godz. 18:00
 • środa, 10 kwietnia godz. 18:00

Opis filmu:

„Czerwone maki” to pierwszy polski film fabularny o słynnej i zwycięskiej bitwie o Monte Cassino. Historię bitwy oglądamy oczami Jędrka – młodego chłopaka, który przeszedł przez łagrowe piekło i opuścił Rosję wraz z Armią Andersa jako jedna z tysięcy sierot. Czas niewoli zmienił go z chłopca z dobrej rodziny w kombinatora i drobnego złodziejaszka, który zrobi wszystko, aby przetrwać. Zetknięcie się z żołnierzami II Korpusu oraz budząca się miłość do sanitariuszki Poli sprawią jednak, że Jędrek przejdzie głęboką przemianę. Wkrótce na froncie ma dojść do decydującego ataku na broniony przez niemieckie oddziały klasztor położony na wzgórzach Monte Cassino – ta spektakularna bitwa zadecyduje o życiu wielu żołnierzy i dalszym ataku armii aliantów we Włoszech oraz zmieni na zawsze życie Jędrka.  

Poza Jędrkiem i Polą bohaterami filmu są także korespondent wojenny (Leszek Lichota), który staje się mentorem zbuntowanego nastolatka, oraz brat Jędrka Stanisław (Szymon Piotr Warszawski), oficer wojsk pancernych, którego oddział odgrywa kluczową rolę podczas szturmu. Na ekranie zobaczymy także postaci historyczne – w rolę legendarnego generała Andersa wcielił się Michał Żurawski, a brytyjskiego generała Olivera Leese zagrał Mark Kitto.

Mimo że bitwa o Monte Cassino była jednym z kluczowych wydarzeń kampanii włoskiej oraz która otworzyła aliantom drogę na Rzym, jest ona praktycznie nieznana poza Polską. Dzięki „Czerwonym makom” bohaterstwo polskich żołnierzy, którzy zdobyli Monte Cassino, zyskuje nareszcie właściwe upamiętnienie.

źródło: Kinoteatr Słonko w Śremie

TYLKO NIE TY (2D napisy)

reżyseria: Will Gluck

występują: Sydney Sweeney, Glen Powell, Alexandra Shipp, GaTa, Hadley Robinson, Rachel Griffiths

Kiedy?

 • poniedziałek, 8 kwietnia godz. 20:30
 • wtorek, 9 kwietnia godz. 17:00
 • środa, 10 kwietnia godz. 20:30

Opis filmu:

Bea (Sydney Sweeney) i Ben (Glen Powell) wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista relacja staje się lodowato zimna – aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Bea i Ben robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych: udają, że są parą.

źródło: Kinoteatr Słonko w Śremie

ANATOMIA UPADKU (DKF)

reżyseria: Justine Triet

Kiedy?

 • wtorek, 9 kwietnia godz. 19:30

Opis filmu:

„Anatomia upadku” to absolutne wydarzenie – jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny i dwóch Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes. To mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się jak pełną napięcia intrygę rodem z „Zaginionej dziewczyny” Davida Finchera. To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż w sam środek burzliwej relacji w pozornie szczęśliwym małżeństwie. W roli głównej nominowana do Oscara fenomenalna Sandra Hüller.

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: ‚Czy to zrobiła?’.

źródło: Kinoteatr Słonko w Śremie

KONCERT ZESPOŁU CAMPING HILL

Czwartek, 11 kwietnia o godz. 19:00!!!

Camping Hill wystąpi w Kinoteatrze Słonko – Tydzień Ziemi Śremskiej (tydzien.net.pl)

Cennik Kinoteatru Słonko

Bilety grupowe dot. grup od 10 osób. Za zakup biletu online serwis internetowy pobiera prowizję.

SEANSE 2D

 • bilet normalny – 19 zł
 • bilet ulgowy – 16 zł
 • bilet grupowy – 14 zł
 • Karta Rodzina 3+/ normalny – 16 zł
 • Karta Rodzina 3+/ ulgowy – 14 zł
 • Śremska Karta Seniora – 16 zł

SEANSE 3D

 • bilet normalny – 23 zł
 • bilet ulgowy – 20 zł
 • bilet grupowy – 16 zł
 • Karta Rodzina 3+/ normalny – 19 zł
 • Karta Rodzina 3+/ ulgowy – 17 zł
 • Śremska Karta Seniora – 19 zł
 • okulary – 5 zł

SEANSE DKF

 • bilet normalny – 16 zł
 • bilet ulgowy – 14 zł

Zostaw komentarz