Img 7604
Reakcja Julii na werdykt jury (fot. Wiktor Chicheł)
  • Home
  • Aktualności
  • Julia Bartkowiak-Wojciechowska zwycięża odcinek „Szansy na sukces” i powalczy o „Opole”!

Julia Bartkowiak-Wojciechowska zwycięża odcinek „Szansy na sukces” i powalczy o „Opole”!

Co o tym sądzisz?
+1
11
+1
0
+1
13
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

W niedzielę 7 kwietnia o godz. 15.15 na antenie TVP 2 odbyła się premiera odcinka programu „Szansa na sukces”, w którym wystąpiła śremianka Julia Bartkowiak-Wojciechowska. Swoim wykonaniem zachwyciła gwiazdę odcinka – Lanberry i wygrała bilet do finałowego odcinka.

W każdym odcinku występuje ośmiu uczestników. Julia wystąpiła czwarta w kolejności i wylosowała utwór „Ostatni most” z repertuaru wspomnianej, wybitnej polskiej solistki, tekściarki oraz jurorki programu The Voice of Poland. Już od pierwszych dźwięków śremianka pokazała doświadczenie oraz siłę i wysoką skalę głosu. Gdy przyszedł czas na refren Bartkowiak-Wojciechowska nie pozostawiła złudzeń, iż przyjechała po zwycięstwo. Był luz, pewność siebie i „dołożenie do pieca” w odpowiednich momentach. Nie mogło się zakończyć innym werdyktem niż zwycięstwo Julii Bartkowiak-Wojciechowskiej.

Walka w „Szansie na sukces” toczy się o możliwość wystąpienia na opolskiej scenie podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Najpierw trzeba wygrać odcinek eliminacyjny, a następnie finał. 

Zostaw komentarz