||

Przetarg się przedłuża. Kiedy dowiemy się co utrudnieniami na obwodnicy Śremu?

Remont Dylatacji
Z uwagi na stan na moście nad Wartą w ciągu obwodnicy miasta, będzie miała miejsce wymiana dylatacji / fot. arch. red. (M. Ratajczyk)
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wczoraj mieliśmy poznać listę firm, które są zainteresowane wykonaniem remontu dylatacji na moście nad Wartą. Listy jednak nie ma, jest za to wydłużenie terminu na składanie ofert.


Berdychowski Wv

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich, zamiast zamknąć temat zamówienia publicznego na prace remontowe związane z remontem odcinka DW 434, który obejmuje obwodnicę miasta, a konkretnie most nad Wart, zdecydował się wydłużyć procedurę przetargową.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

28 marca mieliśmy poznać firmy i zaproponowane przez nie stawki, za remont dylatacji na moście. Tak się jednak nie stało. WZDW poinformowało, że wydłuża procedurę przetargową o kilka dni.

W uzasadnieniu wydłużenia procedury przetargowej czytamy:

„W przypadku gdy zmiana treści SWZ jest istotna dla sporządzenia oferty lub wymaga od wykonawców dodatkowego czasu na zapoznanie się ze zmianą treści SWZ i przygotowanie ofert, zamawiający przedłuża termin składania ofert o czas niezbędny na ich przygotowanie.”

Nowym terminem końcowym, w którym zamawiający będzie przyjmował oferty, jest środa 3 kwietnia. Tego samego dnia powinniśmy poznać potencjalnych wykonawców oraz kwotę, jaką WZDW zamierza przeznaczyć na inwestycję.

Z kolei najpóźniej 2 maja powinna zostać podpisana umowa z wyłonionym w przetargu wykonawcą.

Zostaw komentarz