|

Jutro w Książu Wlkp. rusza turniej „Gol dla Alicji”, zwycięzcę poznamy w niedzielę

Gol Dla Alicji
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Aż 20 zespołów weźmie udział w Turnieju Charytatywnym „Gol dla Alicji”, którego organizatorem jest Krystian Mejza – prezes LKS Lubiatowo. Turniej rozpocznie się w sobotnie popołudnie, a zakończy w niedzielny wieczór.


Berdychowski Wv

Przypomnijmy, że będzie to już czwarta edycja charytatywnych zmagań z cyklu „Gol dla…”. We wcześniejszych zbierano środki na pomoc dla Dawidka Napierały, Adasia Nowickiego oraz Mai Straszak. Tym razem turniej odbędzie się z myślą o Alicji Jakubiak.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Zmianie uległa lokalizacja. Ze względu na zamkniecie hali sportowej w Dolsku turniej rozegrany zostanie w nowej hali w Książu Wlkp.

Początkowo miał to być turniej jednodniowy, który zaplanowano na niedzielę 18 lutego. Zainteresowanie było jednak na tyle duże, że Krystian Mejza postarał się o dodatkowe godziny w sobotę. Łącznie o puchary powalczy bowiem aż 20 zespołów.

W poniedziałek odbyło się oficjalne losowanie i podział na grupy eliminacyjne. W sobotę zagra grupa A, a w niedzielę B, C i D. Ćwierćfinały z udziałem 8 najlepszych drużyn zaplanowano na 17.30, a finał na 19.15.

PODZIAŁ NA GRUPY

A
KRZACZKI ŁAGOWO
ŻÓŁWIE PO KOKSIE
PIŁKORZE DO PIĄTKU
ŻWIR KOP
LKS LUBIATOWO

B
OLDBOYS PROMIEŃ KRZYWIŃ
ZŁOTE ORŁY
LZS ZALESIE
OLDBOYS POGOŃ KSIĄŻ
POTOPOMPA CZEMPIŃ

  Remis "Orkana" w Pudliszkach ze Zjednoczonymi

C
KSGB ORKAN MANIECZKI
GRAJĄ WE WTORKI
MAT KATARZYNIN
SEB-MAL
TARTAK KRZEMIŃSKI

D
CIECHANOWSCY
MALARIA
TURBINA TRĄBINEK
FC ŁUSZKOWO
ZNAK BIG

Zostaw komentarz