||

Dachowanie 20-letniego śremianina

Dachowanie śremianina
20-latek nie dostosował prędkości do warunków drogowych i doprowadził do dachowania pojazdu / fot. KP PSP Grodzisk Wlkp.
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
9
+1
0
+1
9
+1
1
+1
2
+1
17

20-latek nie dostosował prędkości do aktualnych warunków drogowych, co skutkowało dachowaniem jego pojazdu. Incydent miał miejsce 10 lutego w Kamieńcu (pow. grodziski).


Berdychowski Wv

10 lutego, w godzinach przedpołudniowych, dyżurny grodziskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Grodziskiej w Kamieńcu.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Funkcjonariusze drogówki udali się na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili, że 20-letni mieszkaniec powiatu śremskiego stracił kontrolę nad prowadzonym przez siebie pojazdem marki hyundai. Auto wypadło na łuku drogi. W wyniku tego zdarzenia pojazd wypadł z drogi, wjechał do rowu i dachował.

Z uwagi na fakt, że kierujący był zarazem sprawcą i poszkodowanym, policjanci zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję drogową. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

– W tym przypadku zachowanie kierującego samochodem osobowym, który nie dostosował prędkości przy trudnych warunkach drogowych, doprowadziło do wywrócenia pojazdu. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszy obrażeń.

– przekazuje st. sierż. Aleksandra Hoffmann z policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Zostaw komentarz