Capchem Poland zaangażowało się w 32. Finał WOŚP

Dsc 8125 1
Śremski sztab WOŚP był wspierany także przez różnych partnerów, m.in. Capchem/ fot. W. Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Pomaganie ma wielką moc. Do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przystąpiło wielu partnerów i sponsorów. Jedną z firm, która wspiera WOŚP jest Capchem Poland.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Capchem Poland jest chińską firmą, która w roku 2020 rozpoczęła przygotowania do adaptacji budynków przy ul. Wiosennej w Śremie, na potrzeby uruchomienia tam produkcji elektrolitu. Inwestycję wsparła Polska Agencja Inwestycji i Handlu.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Firma Capchem współpracuje z samorządem oraz innymi organami, a także angażuje się w życie społeczne lokalnej społeczności, m.in. poprzez sponsorowanie drużyny piłkarskiej Warta Śrem czy wybudowaniem placu zabaw dla dzieci, a także poprzez nawiązanie współpracy z WOPR Śrem i OSP Pysząca.Na śremskim Targowisku Miejskim zagrano z sercem! Fotorelacja cz. II – Tydzień Ziemi Śremskiej (tydzien.net.pl)

Capchem Poland wsparło również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oficjalna delegacja reprezentująca firmę pojawiła się na 32. finale na scenie Targowiska Miejskiego w Śremie. Capchem jako partner przekazał voucher na produkcję kubków. Kubek 32. finału WOŚP w Śremie jest czarny z białym nadrukiem przedstawiającym wieżę ciśnień i napisami.

Zostaw komentarz