|

Burmistrz Śremu wyzywa na pojedynek strzelecki! A to wszystko w ramach zbiórki na WOŚP

529 Dnzx48fwdkvxiz62
Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 32 finale WOŚP!
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra pod hasłem: ,,Tu wszystko gra OK!”. Tradycyjnie Adam Lewandowski wzorem innych polityków wystawić na licytację spotkanie ze sobą. Jednak tegoroczna forma spotkania będzie dość niecodzienna, ponieważ jego scenerią będzie strzelnica!


VW_Berdychowski_400_150(1)

Pojedynki strzeleckie kojarzą nam się przede wszystkim z Dzikim Zachodem. Tam często były rozgrywane na śmierć i życie, ale spokojnie możemy uspokoić osoby, które są potencjalnie gotowe do wzięcia udziału w licytacji, że nikt do nikogo nie będzie strzelał! Omawiany pojedynek odbędzie się na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Śremie, która mieści się przy ulicy Zamenhofa 5. Po pojedynku odbędzie się tradycyjnie kolacja.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Gdzie i kiedy odbędzie licytacja pojedynku?

Licytować będzie można w niedzielę podczas 32 finału WOŚP w Śremie na Targowisku Miejskim w godzinach wieczornych – około godziny 19:00-20:00.Na co w tym roku zbiera WOŚP?

W tym roku zbiórka prowadzona jest pod hasłem: ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.”. Za zebrane pieniądze ma być zakupiony sprzęt do diagnostyki, monitorowania i rehabilitacji dzieci i dorosłych z chorobami płuc.

Obraz 2024 01 25 175755194
Grafika profilu Adam Lewandowski Burmistrz Śremu

Jeden komentarz

Zostaw komentarz