|

Sporo nowych twarzy na pierwszym treningu Warty Śrem

Warta 1 Trening
Trener Michał Mocek w pogawędce z Luisem Henriquezem, którego nie zabrakło na pierwszych zajęciach - fot. Warta Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

16 stycznia na pierwszym treningu w Nowym Roku spotkali się seniorzy Warty, którzy tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej o mistrzostwo V ligi. Trener Mocek miał do dyspozycji aż 33 zawodników.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Po bardzo dobrej rundzie jesiennej śremski zespół jest liderem na półmetku V ligi i wiosną zamierza powalczyć o awans.

Dobre wyniki i ambitne plany sprawiają, że poza tym, że trwają poszukiwania zawodników, którzy mogli by wzmocnić zespół i pomóc w osiągnięciu celu, to piłkarze chętni do gry w biało-niebieskich barwach zgłaszają się sami.We wtorek na pierwszych zajęciach po świąteczno-noworocznej przerwie trener Michał Mocek miał do dyspozycji aż 33 zawodników. Zabrakło usprawiedliwionych Kamila Szymandery, Mikołaja Bergera, Macieja Skrzypczaka a także Mateusza Pietrowskiego. Ten ostatni jesienią zmagał się z kontuzją i nie wiadomo, czy wznowi treningi.

Cieszy tak liczna obecność na pierwszym treningu – mówi trener Michał Mocek. – Co do nowych twarzy, które się pojawiły nie chciałbym póki co mówić o tych zawodnikach personalnie. Są to chłopacy, których testujemy, a także tacy, którzy sami zadeklarowali chęć sprawdzenia się w zespole. Wraz z trenerem Tomkiem Gendera będziemy się im w najbliższym czasie przyglądać i podejmiemy decyzje – dodał.

W najbliższą sobotę, 20 stycznia, piłkarze Warty zagrają w turnieju halowym – Memoriale Józefa Korzenia i bronić będą pucharu wywalczonego przed rokiem.

Od 3 lutego rozpocznie się z kolei cykl siedmiu spotkań sparingowych. Pierwszym rywalem będzie TPS Winogrady, a potem kolejno Warciarze zagrają z Polonią Golina, Polonią II Środa, Spartą Oborniki, Kłosem Zaniemyśl, Jarotą Jarocin i Liderem Swarzędz.

Zostaw komentarz