|

Przewodnik po najnowszych aktualizacjach oprogramowania Sonos

Adobestock 580293721 Editorial Use Only Wp
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jako użytkownik tych zaawansowanych urządzeń audio, koniecznie musisz być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami oprogramowania Sonos. Czy wiesz, że ich najnowsze oprogramowanie, Sonos S2, wprowadza szereg ulepszeń, w tym dekodowanie DTS Digital Surround? Niezależnie od tego, czy jesteś wiernym fanem marki, czy nowo przybyłym w świecie Sonos, niniejszy artykuł pomoże Ci zrozumieć podstawy aktualizacji, zmiany w aplikacji i interfejsie, a także wsparcie techniczne i długoterminową obsługę Twojego produktu.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Podstawy aktualizacji oprogramowania Sonos


VW_Berdychowski_400_150(1)

Oprogramowanie Sonos S2 otwiera nowy rozdział w jakości dźwięku z obsługą technologii high-resolution audio, jak Dolby Atmos, niezbędnych dla najnowszych produktów takich jak Sonos Arc, Five czy Sub (Gen 3). Aktualizacja, dostępna na iOS z oczekiwanym wsparciem dla Androida, jest twoim biletem do świata wyrafinowanego audio. Dla starszych urządzeń Sonos nadal dostępna jest aplikacja Sonos S1 Controller – będzie ona otrzymywać tylko poprawki błędów i aktualizacje bezpieczeństwa, bez najnowszych funkcji. Pamiętaj, że produkty wydane po maju 2020 nie będą kompatybilne z aplikacją S1 Controller. Jeżeli posiadasz kwalifikujące się urządzenia, możesz dołączyć do programu Sonos Upgrade, uzyskując do 30% oszczędności na nowych modelach.Zmiany w aplikacji Sonos i interfejsie użytkownika

Nowa aplikacja Sonos S2 przynosi ze sobą nie tylko ulepszone funkcje dźwiękowe, ale także odnowiony interfejs użytkownika. Możesz teraz korzystać z trybu oszczędzania energii w głośnikach Roam i Move, ustawień EQ bezpośrednio z ekranu Odtwarzania teraz oraz poprawionego wydajnościowo i graficznie interfejsu z sekcją poświęconą niedawno odtwarzanym treściom. Dzięki tym zmianom, obsługa twoich ulubionych funkcji, jak Sonos, staje się jeszcze bardziej intuicyjna i przyjemna. Warto też wspomnieć, że aplikacja S2 automatycznie zaktualizuje twoje ustawienia i preferencje po pobraniu.

Wsparcie techniczne i długoterminowa obsługa

Sonos zobowiązuje się do zapewnienia, aby usługi muzyczne i usługi głosowe współpracowały ze starszymi produktami tak długo, jak to możliwe. Jeśli jesteś właścicielem starszych urządzeń Sonos, nie musisz ich wyrzucać, ponieważ możesz kontynuować ich użytkowanie lub skorzystać ze zniżki programu Sonos Upgrade. Warto pamiętać, że niektóre starsze produkty Sonos, takie jak Sonos Connect, Sonos Connect: Amp czy kontroler CR200, po maju 2020 nie otrzymają już aktualizacji oprogramowania, ale nadal można je wykorzystywać.

Podsumowanie kluczowych aktualności Sonos dla użytkowników

Podsumowując, najnowsze aktualizacje oprogramowania Sonos S2 to prawdziwy przełom w jakości odtwarzanego dźwięku i funkcjonalności użytkowej. Uaktualnienie do Sonos S2 to nie tylko dostęp do zaawansowanych formatów audio, ale także świeża konfiguracja aplikacji i długoterminowe wsparcie produktów. Pamiętaj o możliwości uczestnictwa w programie Sonos Upgrade, który pozwala na aktualizację Twojego sprzętu audio do najnowszych standardów na preferencyjnych warunkach. Stale rozwijaj swoje doświadczenie muzyczne z Sonos, aby zawsze cieszyć się doskonałym dźwiękiem w swoim domu.

Zostaw komentarz