Błąd Google? Gwałtowny spadek kursu złotówki względem euro i dolara

Euro Zl
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Dzisiejszego dnia, 1 stycznia, rynki finansowe doświadczyły nieoczekiwanego zjawiska: gwałtownego spadku wartości złotówki w stosunku do głównych walut. Według najnowszych danych, kurs euro wzrósł do 5,4 zł, a dolar amerykański osiągnął poziom 4,8 zł. Oznacza to wzrost o około 20% w porównaniu z poprzednimi notowaniami.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Taka nagła zmiana kursów wywołała szereg spekulacji i pytań. Co ciekawe, wydaje się, że ta anomalna sytuacja jest ograniczona jedynie do danych prezentowanych przez wyszukiwarkę Google. Inne źródła, takie jak banki i aplikacje wymiany walut, takie jak Revolut, nie odnotowały podobnych skoków wartości.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Przypuszcza się, że może to być wynik błędu w systemie Google. Eksperci z branży finansowej i analitycy rynkowi z pewnością będą dążyć do wyjaśnienia tej zagadki, jednak na chwilę obecną wydaje się, że zwykli użytkownicy i inwestorzy mogą być spokojni, ponieważ główne instytucje finansowe i ich systemy wymiany walut nie odzwierciedlają tych dramatycznych zmian.Zostaw komentarz