|||

Brian Torrado w czołówce strzelców V ligi, wiosną piłkarz Warty Śrem powalczy o koronę?

Brian 1
Brian Torrado zdobył jesienią 12 goli dla Warty- fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Brian Torrado – napastnik śremskiej Warty, znalazł się w czołówce klasyfikacji strzelców V ligi (grupa III). Czy wiosną Argentyńczyk powalczy o koronę króla strzelców?


VW_Berdychowski_400_150(1)

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał klasyfikacje strzelców po rundzie jesiennej. Znalazł się w niej Brian Torrado z Warty Śrem. 27-letni napastnik zdobył w minionej rundzie 12 goli, co daje mu czwartą lokatę. Dorobek ten mógłby być większy, bowiem przypomnijmy, że Argentyńczyk zadebiutował w biało-niebieskich barwach dpiero w czwartej kolejce. Liderem z dorobkiem 15 trafień jest Kamil Jurasik z Zawiszy Łęka Opatowska. Dwa gole mniej na koncie mają jego klubowy kolega – Paweł Baraniak, oraz Filip Latusek z Orła Mroczeń.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Strzelcy V Liga
fot. Wielkopolski ZPNTak więc strata nie jest duża i w rundzie rewanżowej Brian Torrado będzie miał okazję powalczyć o koronę króla strzelców. Sam zainteresowany nie nastawia się jednak na ten cel.

Brian 2

Nie ukrywam, że lubię strzelać gole, ale jeszcze bardziej lubię wygrywać i grać dla drużyny, bo to ona liczy się najbardziej – mówi Brian Torrado. – Mam nadzieję, że wiosną poprawię swój dorobek, a moje gole dadzą dużo radości kibicom i kolegom z drużyny. Wiosną ważniejszym celem niż tytuł króla strzelców będzie awans Warty do IV ligi – dodał.  

Zostaw komentarz