|

1 stycznia możesz spalić promile po sylwestrowej nocy ze Śremskim Sportem

Biegnij Chwile
Co roku w noworocznym treningu udział bierze blisko setka śremian - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Tradycyjnie już 1 stycznia czeka nas dziewiąta już edycja noworocznego treningu pod hasłem „Biegnij chwilę spal promile”. Co roku bierze w nim udział blisko setka śremian.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Organizatorami poniedziałkowego wydarzenia są Śremski Sport wraz ze Stowarzyszeniem Runner’s Power, Sekcją Rowerową „Kometka” oraz ChodzęBoLubię Śrem. Noworoczny trening to zaproszenie dla biegaczy, rowerzystów i „kijkarzy”. Główną ideą, która przyświeca temu wydarzeniu jest noworoczne spotkanie w formie treningu, podczas którego uczestnicy będą mogli spalić przysłowiowe promile po sylwestrowej nocy. Przy okazji przeprowadzona zostanie zbiórka słodyczy i pomocy szkolnych na dzieci z Fundacji Familia. To jedyny dobrowolny koszt udziału w treningu.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb


Ten rozpocznie się o godzinie 15.00, a start i metę przewidziano przed obiektem Śremskiego Sportu. Biegacze pokonają ok. 5 km,  kijkarze od 2,5 do 5 km a rowerzyści pokręcą  ok. 45-50 minut. Trening zakończy się także przed budynkiem Śremskiego Sportu, gdzie czekać będą ciepła herbata i mały poczęstunek.Wśród uczestników wylosowane zostaną dwa vouchery na basen oraz flagi Powstania Wielkopolskiego.Zostaw komentarz