||

Zderzenie dwóch aut w Grabianowie. Sprawca poniósł zasłużoną karę

Zielone auto zniszczone od przodu po uderzeniu w inne auto
fot. PSP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dziś po godzinie 11:00, doszło do kolizji na skrzyżowaniu dróg: wojewódzkiej i powiatowej w miejscowości Grabianowo. Zderzyły się samochody marki Skoda i Volkswagen Transporter.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, którymi podróżowali wyłącznie kierujący. Jednym z nich poruszał się mieszkaniec powiatu śremskiego, drugim obywatel Ukrainy. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, zawinił nasz sąsiad zza wschodniej granicy.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Zdaniem policjantów obywatel Ukrainy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu VW Transporterem, który poruszał się drogą wojewódzką z pierwszeństwem przejazdu. Ukrainiec poruszał się drogą powiatową od strony Brodnicy. Na skrzyżowaniu oba pojazdy się zderzyły.Na dolegliwości bólowe uskarżał się mieszkaniec powiatu śremskiego, do którego wezwano karetkę pogotowia. Po przebadaniu przez załogę ZRM nie podjęto działań związanych z hospitalizacją poszkodowanego.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników kolizji i na miejscu rozliczyli sprawcę zderzenia. Obywatel Ukrainy został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

Śmierć na drodze do Śremu. Auto uderzyło w drzewo i spłonęło

Zostaw komentarz